




1 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XT8 V2 — це ідеальне рішення для великих будинків, яке забезпечує високу швидкість, стабільний сигнал та можливість підключення безлічі пристроїв. Вона працює на базі Wi-Fi 6, що дозволяє стрімко обмінюватись даними у вашій мережі, а також пропонує потужний захист вашої інформації.
Уявіть, що ви насолоджуєтеся безперебійним стрімінгом у форматі 8K у вашій вітальні, поки ваші діти грають в онлайн-ігри на своїх планшетах, а ще ви спокійно працюєте з дому без затримок. Завдяки Asus ZenWiFi XT8 V2 ви отримуєте стабільний сигнал на кожному кроці вашого дому.
Забезпечте свою мережу надійністю та швидкістю з Asus ZenWiFi XT8 V2, вирішивши проблеми з доступом до Інтернету в будь-якій точці вашого простору. Цей продукт стане не лише інвестицією у ваш комфорт, а й у безпеку вашої інформації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.716 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 19 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 161.5 х 160 х 75 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6600 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |