


7 599 ₴
7 447,02 ₴
Смартфон Tecno Spark 40 – це ідеальне поєднання стилю, продуктивності та технологій. З товщиною всього 7,67 мм і вагою 192 г, він зручно лежить у руці та легко поміщається в кишені. Яскравий екран з частотою оновлення 120 Гц і потужний процесор MediaTek Helio G91 забезпечують швидке виконання завдань і ідеальну плавність роботи.
Ви можете використовувати Tecno Spark 40 у повсякденному житті, насолоджуючись його функціями. Наприклад, окрім спілкування в месенджерах та соціальних мережах, ви зможете дивитися серіали завдяки яскравому та чіткому дисплею, а в складні моменти – робити якісні фотографії, навіть при поганому освітленні. Успішний похід на природу з друзями також стане незабутнім завдяки легкості пристрою та бездротовому зв'язку.
Вибір Tecno Spark 40 – це не просто покупка телефону, а інвестиція в стиль і технології. Ця модель допоможе бути на зв'язку, швидко виконувати завдання та насолоджуватися розвагами без зайвих турбот. Замовляючи Tecno Spark 40 в інтернет-магазині, ви отримаєте якісний продукт з швидкою доставкою та позитивними відгуками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G91 |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | є |
| Серія | Tecno Spark 40 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Основна камера | 50 Мп |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.6 x 77 x 7.67 мм |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Наявність NFC | з NFC |
| Фронтальний спалах | є |
| Ємність акумулятора | 5200 мА/г |
| Бездротова зарядка | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Кількість основних камер | 1 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Безрамковий дисплей | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Смартфон Tecno Spark 40 (KM5n) 8/256GB Синій (4894947091551) з 50 Мп камерою та 120 Гц екраном»