









21 999 ₴
21 559,02 ₴
Motorola Edge 60 Pro — це поєднання передових технологій, стильного дизайну та інтелектуальних функцій. Потужний процесор MediaTek Dimensity 8350 Extreme у парі з великою оперативною пам'яттю забезпечує надшвидку роботу, а штучний інтелект Moto AI адаптується до ваших звичок, роблячи користування смартфоном ще більш зручним.
Смартфон Motorola Moto Edge 60 Pro ідеально підходить для швидкого та комфортного використання в повсякденному житті. Наприклад, ви можете використовувати його для створення чудових фотографій під час відпустки завдяки потужній камері. Або ж знаходити потрібну інформацію в інтернеті, завдяки високій швидкості роботи та продуктивності.
Обираючи смартфон Motorola Moto Edge 60 Pro, ви отримуєте надійний пристрій, який поєднує в собі потужні характеристики та стильний дизайн. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче бути на крок попереду у світі технологій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Сірий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 186 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.69x73.06x8.24 мм |
| Діагональ екрана | 6.7" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | IP69 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик, шкіра |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 50+50+10 Мп |
| Потужність заряджання | 90 Вт |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серія | Motorola Moto Edge 60 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матриці | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 1x3.35 ГГц + 3x3.2 ГГц + 4x2.2 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Смартфон Motorola Moto Edge 60 Pro 12/512GB Shadow (PB7X0068RS) 5G, Android 15, камера 50+50+10 Мп»