









5 999 ₴
5 879,02 ₴
Смартфон POCO C85 — це ідеальне поєднання потужності, стилю та комфорту в одному пристрої. З його 6.9-дюймовим екраном, частота оновлення якого досягає 120 Гц, ти зможеш насолоджуватися яскравим і плавним зображенням. Процесор MediaTek Helio G81-Ultra та 128 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують швидку роботу додатків і чудові можливості для фотографування.
Смартфон POCO C85 ідеально підходить для тих, хто активно використовує пристрої в повсякденному житті. Уяви собі, як ти переглядаєш нові фільми на великому екрані, граючи в улюблені ігри без затримок і насолоджуючись кристально чистим звучанням завдяки якісним динамікам. А завдяки потужному акумулятору ти зможеш не турбуватися про зарядку протягом усього дня.
Замовляючи смартфон POCO C85 в нашому інтернет-магазині, ти отримуєш не лише якісний пристрій, але й привабливий дизайн, який виділить тебе з натовпу. Швидка доставка та позитивні відгуки від наших клієнтів допоможуть тобі переконатися в правильності вибору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 211 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 173.16x81.07x8.2 мм |
| Діагональ екрана | 6.9" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основна камера | 50 Мп + AI |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Xiaomi Poco C85 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Смартфон Xiaomi Poco C85 6/128GB Зелений, 8-ядерний процесор, екран 6.9" з частотою 120 Гц»