









4 999 ₴
4 499,10 ₴
Смартфон Tecno Spark Go 2 представляє собою поєднання високої продуктивності, зручного управління та міцної конструкції. З 6.67-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц, він забезпечує унікальний досвід як для роботи, так і для розваг. Потужна батарея на 5000 мАг та інноваційні функції створюють ідеальні умови для активного життя.
Смартфон Tecno Spark Go 2 ідеально підходить для активних користувачів. Наприклад, уявіть, що ви на фестивалі, де мережа відсутня. Завдяки технології FreeLink ви можете підтримувати зв'язок з друзями, відправляючи голосові повідомлення та дзвінки через Bluetooth. Або ви можете насолоджуватися переглядом відео в парку, не турбуючись про те, що заряд акумулятора може швидко закінчитися, адже акумулятор на 5000 мАг забезпечить тривалу роботу.
Смартфон також пропонує безліч розумних функцій, таких як AI редактор та багатомовний перекладач, що робить його відмінним вибором для роботи та спілкування. Вам не потрібно турбуватися про часту зміну пристрою, адже Tecno Spark Go 2 створений для довговічності та надійності разом з високою продуктивністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 186 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.6х77х8.35 мм |
| Діагональ екрана | 6.67" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Tecno Spark Go 2 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Смартфон Tecno Spark Go 2 (KM4) 4/128GB Інк Чорний, 8 ядер, 5000 мАг, Bluetooth 5.2, Android 15.0»