




37 999 ₴
37 239,02 ₴
Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB в кольорі Space Black — це вершина технологій і дизайну від одного з найвідоміших брендів. Елегантний зовнішній вигляд, потужні технічні характеристики та інноваційні можливості роблять цю модель ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і продуктивність. Він оснащений передовими функціями, які забезпечують чудовий користувацький досвід.
iPhone 14 Pro Max стане ідеальним супутником для активного життя. Наприклад, ви можете знімати яскраві та чіткі фотографії під час подорожей або ділових зустрічей, а потужний процесор дозволить без труднощів запустити вимогливі ігри. Завдяки тривалому часу роботи від акумулятора та швидкому відновленню енергії, ви завжди будете на зв'язку.
Ви можете купити цей смартфон в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вигідну цінy та швидку доставку. Відгуки задоволених клієнтів підтверджують надійність і високу якість цього пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4323 мА/г |
| Аудіороз'єм | Lightning |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 240 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Apple iOS |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.7х77.6х7.9 мм |
| Діагональ екрана | 6.7" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | сталь, скло |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основна камера | 48+12+12 Мп |
| Потужність заряджання | 27 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | Lightning |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2796х1290 |
| Серія | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Тип матриці | Super Retina XDR |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x3.46 ГГц + 4x2.02 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB A2894 Космічний чорний (Відновлений / Майже новий) 5G, Bluetooth 5.3»