









11 499 ₴
11 269,02 ₴
Смартфон Motorola Moto G86 в кольорі Cosmic Sky – це відмінне рішення для тих, хто шукає потужний пристрій з сучасними характеристиками. Його високопродуктивний процесор MediaTek Dimensity 7300 та 5G з'єднання забезпечують бездротовий доступ до контенту та додатків без затримок. Яскравий AMOLED екран та звук Dolby Atmos дарують користувачеві незабутні враження під час перегляду улюблених фільмів та ігор.
Смартфон Motorola Moto G86 прекрасно підходить для активних користувачів. Наприклад, ви можете насолоджуватися довгими годинами необмеженого доступу до контенту завдяки потужному процесору та 5G. Або ж провести вечір за улюбленими іграми з друзями, не турбуючись про те, що пристрій розрядиться, завдяки ємкісній батареї.
Обираючи Motorola Moto G86, ви отримуєте не просто телефон, а вірного помічника в повсякденному житті. Висока якість зборки, сучасні технології та стильний дизайн роблять його відмінним вибором. Замовити смартфон в інтернет-магазині – це швидко та зручно, а доставка завжди порадує вас оперативністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5200 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 185 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.21x74.74x7.87 мм |
| Діагональ екрана | 6.67" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серія | Motorola Moto G86 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |