









1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Смартфон Motorola Moto Edge 50 Fusion — це елегантний пристрій, який поєднує стильний дизайн і потужні технічні характеристики. Він створений для тих, хто цінує якість, продуктивність і зручність. З таким гаджетом ви зможете насолоджуватися яскравими моментами життя, використовуючи передові функції камери та продуктивності.
Уявіть, як ви гуляєте містом і робите приголомшливі фотографії на вашому Motorola Moto Edge 50 Fusion. Завдяки потужному сенсору, кожна фотографія, створена в умовах низької освітленості, буде яскравою та чіткою. Або уявіть, як ви дивитеся улюблені фільми з максимальним якістю на величезному дисплеї — це буде справжнє задоволення!
Смартфон Motorola Moto Edge 50 Fusion — ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль і високі технології. Завдяки своїй продуктивності та функціональності, він стане надійним супутником у повсякденному житті, від роботи до відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 174.9 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.9x73.1x7.9 мм |
| Діагональ екрана | 6.7" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50+13 Мп |
| Потужність заряджання | 68 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серія | Motorola Moto Edge 50 Fusion |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матриці | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.95 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |