









1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Смартфон Oppo A5 — це ідеальний помічник для активних людей, які прагнуть максимальної продуктивності та якості. Обладнаний потужним акумулятором на 6000 мАг, яскравим дисплеєм з частотою оновлення до 90 Гц та високоякісною камерою на 50 Мп, він гарантує відмінну роботу та насичені знімки в будь-яких умовах. Цей смартфон стане надійним супутником на кожен день завдяки своїй міцній конструкції та розумним функціям.
Уявіть собі, ви на відпочинку, і вам потрібно зробити ідеальне фото на фоні заходу сонця. З Oppo A5 ви зможете захопити кожну деталь завдяки його 50 Мп камері та інтелектуальним функціям обробки. Ви просто дістаєте смартфон і налаштовуєте кадр — а він сам подбає про всі дрібниці, щоб ви могли насолоджуватися моментом.
Цей смартфон також підходить для активних користувачів, які постійно використовують безліч додатків одночасно. З Snapdragon 6s та можливістю розширення оперативної пам'яті, Oppo A5 не підведе вас ні за яких обставин — ви зможете легко замовляти таксі, спілкуватися з друзями та дивитися відео без затримок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 193 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.71х76.24х7.99 мм |
| Діагональ екрана | 6.67" дюйм |
| Захист від пилу і вологи | IP65 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 50 Мп |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 1 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1604х720 |
| Серія | Oppo A5 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц МГц |
| Швидка зарядка | є |