









1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність Type-C | 30W |
| Виходи | Type-C |
| Дизайн | white |
| Довжина кабелю | 1.0 м |
| Кабель у комплекті | Type-C to Type-C |
| Матеріал | ABS + PC пластик |
| Потужність | 30W Вт |
| Потужність кабелю | 100W |
| Протоколи швидкого заряджання | QC4, PD3.0, PPS, SCP |