









569 ₴
432,44 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність Type-C | 20W |
| Вихідна потужність USB | 18W |
| Виходи | Type-C, USB |
| Дизайн | white |
| Довжина кабелю | 1.0 м |
| Кабель у комплекті | Type-C to Type-C |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик + ABS |
| Потужність | 20W Вт |
| Потужність кабелю | 60W |
| Протоколи швидкого заряджання | QC4, PD3.0 |